„Czas relaksu”, czyli przygotowania do ślubu z MyGiftDNA!

Jeśli data Waszego ślubu jest już ustalona, czas rozpocząć dalekosiężne przygotowania!  Lista gości, sala weselna, menu, fotograf, wymarzona kreacja, wytworne dodatki –  lista rzeczy do “ogarnięcia” wydaje się być niekończącą historią. Aby nie zatracić się w tym ślubnym szaleństwie, warto znaleźć coś, co pomoże przetrwać ten trudny okres. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka inspirujących pomysłów jak umilić sobie napięty czas przygotowań ślubnych.

Z naszej pierwszej propozycji będą zadowolone przede wszystkim panie, które uwielbiają przelewać swoje myśli na kartki papieru. Wielki dzień to wyjątkowy notatnik, który pomoże Ci zaplanować całe przedsięwzięcie od listy gości do podróży poślubnej włącznie. Uruchom wyobraźnię i przelej swoje marzenia na kartki ślubnego notatnika. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w całą serię bajecznych notatników, kliknij i zobacz całą naszą kolekcję.

wielki dzień - notatnik grawerowany

Notatnik: https://mygiftdna.pl/Grawerowane/Wielki-Dzien-Notatnik-Grawerowany-A5

Romantyczny motyw fingerprints jest szczególnie bliski naszym sercom. To namacalny dowód miłosny, wręcz stworzony na upamiętnienie ważnej chwili. Dlatego kolejnym pomysłem na chwilę wytchnienia od ślubnego szumu jest Fingerprints – grawerowana karafka i dwa kieliszki do wina. Wygrawerujcie na nich datę Waszego ślubu i odliczajcie dni, rozkoszując się smakiem ulubionego wina. Pozostałe zestawy z karafką znajdziecie tutaj.

fingerprints - zestaw grawerowana karafka i dwa kieliszki do wina

Zestaw z karafką: https://mygiftdna.pl/Karafka-I-Kieliszki-Do-Wina/Fingerprints

Zarwane noce, ciągły stres, milion rzeczy do zrobienia – przygotowania do ślubu to nieustanna walka z czasem. Aby nie popaść w ślubny obłęd, zafunduj sobie chwilę błogiego relaksu. Poduszka łapacz snów sprawi, że nawet po kilku minutowej drzemce, będziesz wypoczęta jak po dziesięciu godzinach snu. Naszą poduszkę wyróżnia niespotykana miękkość, sprężystość oraz idealne dopasowanie do ciała. Wypróbuj ją, a zapomnisz o kosztownych wizytach w salonie SPA. Inne poduszki dekoracyjne znajdziesz tutaj.

łapacz snów - poduszka dekoracyjna

Poduszka: https://mygiftdna.pl/poduszki-dekoracyjne/lapacz-snow

Będąc w wirze ślubnych przygotowań, zapewne mnóstwo czasu spędzasz poza domem i nie masz czasu na filiżankę pysznej kawy czy herbaty. Na szczęście mamy komfortowe rozwiązanie tej sytuacji. Niezawodny kubek termiczny Espresso Yourself zapewni Ci wielogodzinne ciepło ulubionego napoju. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na stanie w kolejce po kawę w pobliskiej kawiarni. Sprawdź też inne kubki termiczne tutaj.

espresso yourself - kubek termiczny

Kubek termiczny: https://mygiftdna.pl/kubek-termiczny/Espresso-Yourself

Ostatnim pomysłem na rozluźnienie napiętego okresu przedślubnego jest deska obrotowa – nie tuczy. Jeśli uwielbiasz pizzę, ale boisz się nadprogramowych kilogramów, ten model jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Mając taką deskę nawet codzienna pizza nie będzie stanowiła problemu. Zaspokojony głód, figura modelki, nieposkromiona dawka uśmiechu – to wszystko zapewni Ci fit deska dla pizzowych głodożerców. A inne deski obrotowe znajdziesz tutaj.

nie tuczy - deska obrotowa

Deska: https://mygiftdna.pl/Deski-Obrotowe/Nie-Tuczy

Jeśli oczarowały Cię nasze przedślubne propozycje, zapraszamy Cię na stronę MyGiftDNA! Czas pomyśleć o wyjątkowym prezencie z okazji pierwszej rocznicy ślubu! 🙂

Gadżety do kuchni – 5 oryginalnych pomysłów na prezent

Znasz kogoś, kto podczas gotowania czasem wygląda tak, jak by prowadził statek kosmiczny? Taki ktoś obsługuje naraz 3 patelnie, w międzyczasie kroi warzywa, miesza sos, a przy tym wesoło nuci i nie ma mowy, żeby…

Gadżety z kotem – najlepsze prezenty dla kociarza

Jak ktoś się w kotach zakocha, to nie ma już odwrotu. Z pewnością widzisz to po swojej siostrze, przyjaciółce czy znajomym z pracy, że kocie szaleństwo udziela się błyskawicznie, a osoba, która się temu poddała…