Twoja Ulica

Twoja Ulica to zdjęcie, na którym w sposób graficzny, przedstawiono część ulicy z Twoimi wyjątkowymi wspomnieniami. To Ty decydujesz jakie elementy będą znajdowały się na obrazie. Poprzez personalizację możesz stworzyć swój unikalny "obraz wspomnień", dzięki któremu można wspominać ważne momenty z życia, miejsca czy osoby.

Paryż

Twoja Ulica - Paryż to fragment paryskiej ulicy z wieżą Eiffla, Łukiem Triumfalnym, Katedrą Notre-Dame, Luwrem oraz z najbardziej charakterystycznymi elementami, które kojarzą się z tym miastem miłości.

Personalizacja

Aby stworzyć projekt obrazu Twoja Ulica wystarczy, że poświęcisz kilka minut. Nasz kreator składa się z 3 etapów:
1. Wstęp - w tym miejscu podaj dla kogo oraz z jakiej okazji tworzona będzie Ulica.
2. Wspomnienia - podaj maksymalnie 30 ważnych wspomnień, które zostaną zaprezentowane graficznie na wydruku.
3. Dedykacja - wpisz krótką dedykację, która znajdzie się na projekcie.
Naciśnij przycisk "Rozpocznij personalizację", aby zacząć tworzyć Twoją Ulicę.

Wykonanie

Plakat drukowany jest w jednym z wybranych przez Ciebie rozmiarów. Wydruk jest wysokiej jakości dzięki zastosowaniu papieru fotograficznego oraz oprawiony w czarną drewnianą ramę.

Czas realizacji

Realizacja zamówienia składa się z 2 części:
1. Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Czas oczekiwania może wynieść maksymalnie jeden dzień roboczy.
2. Po zaakceptowaniu projektu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Oczywiście, jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to dokonamy zwrotu wszystkich wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.

Dzięki oprawie wydruku w ramę możesz go od razu powiesić na ścianę, bądź sprezentować komuś bliskiemu.

Prezent dla/z okazji

Twoja Ulica - Paryż jest idealnym prezentem nie tylko dla osoby, która odwiedziła to jedno z najpiękniejszych miast na świecie, ale także dla wszystkich miłośników francuskiej kultury. Jest to również świetny podarunek dla niej, czyli dziewczyny, narzeczonej i żony z okazji jej urodzin lub imienin. Warto zaskoczyć ukochaną tak romantycznym i oryginalnym prezentem.

Idealny pomysł na...

oczarowanie swojej miłości! Szukasz wyjątkowegoPrezent na Rocznicę Ślubu. Spacerowaliście razem ulicami Paryża? A może na szczycie wieży Eiffla wydarzyło się coś, o czym nigdy nie zapomnicie? Uwiecznij te wspomnienia na papierze, darując bliskiej osobie plakat Twoja Ulica: Paryż.