Poznajcie Idealną Żonę

Artykuł opowiada o najlepszej żonie na świecie. Już dziś zaskocz swoją żonę wyjątkowym prezentem specjalnie przygotowanym dla niej!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Kilka dni temu do naszej redakcji przyszedł Marek Kowalski i poprosił nas o rozmowę. Powiedział, że chciałby zaskoczyć czymś swoją ukochana żonę, Martę Kowalską. Pomyślał sobie, że mógłby przekazać jej swoje uczucia za pomocą naszej gazety. Uznaliśmy, że jest to świetny pomysł i chętnie przyłączymy się do całej akcji.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

“Poznajcie Idealną Żonę” to Okładka Gazety przez którą można pokazać, jak bardzo ceni się osiągnięcia swojej ukochanej żony. Jesteśmy pewni, że u każdej Pani wywoła ona szeroki uśmiech na twarzy. Taki prezent jest idealny do wręczenia z okazji urodzin, imienin lub świąt.