Księżniczka Siedmiogrodu

Artykuł opowiada o koronacji małej dziewczynki na księżniczkę Siedmiogrodu. Już mała dziewczynka może poczuć się wyjątkowo!

Twoja Okładka

Okładka gazety, którą stworzysz to pomysł na unikalny prezent. Podczas personalizacji gazety możesz dodać treść artykułu oraz zdjęcie główne. Od teraz możesz się poczuć jak znana osoba, o której piszą w gazetach. Fragment artykułu na pierwszej stronie:

Data 20 kwietnia 2014r. będzie niezapomniana dla 8-letniej Ani Kowalskiej z Warszawy. W tym dniu zostanie ona oficjalnie koronowana na księżniczkę tajemniczej krainy Siedmiogrodu, która znajduje się za siedmioma górami i za siedmioma lasami. Wszyscy jej mieszkańcy postanowili na swoją księżniczkę wybrać właśnie Anię, ponieważ jest bardzo grzeczna, mądra, ładnie śpiewa i rysuje. Lepszej władczyni nie można sobie wymarzyć.

Personalizacja

Zamówienie gazety zajmie ci tylko kilka chwil. Przede wszystkim znajdź zdjęcie, które będzie zdjęciem głównym gazety - ważne, aby było w wysokiej rodzielczości. Wystarczy, że klikniesz "Rozpocznij personalizację" i będziesz mozna przystąpić do tworzenia gazety. Podczas personalizacji uzupełnij formularz o: tytuł artykułu oraz dodaj jego treść. Kiedy wszystko się zgadza wystarczy, że zatwierdzisz projekt.

Wykonanie

Projekt gazety jest drukowany na wysokiej jakości papierze foto w rozmiarze 30x40cm. Każda gazeta oprawiana jest w drewnianą ramę z szybką z pleksi.

Czas realizacji

Gdy zakończysz personalizację oraz złożysz zamówienie, Twoja gazeta zostanie przekazana do realizacji. Wykonanie zamówienia trwa 1 dzien roboczy. Następnie firma kurierska dostarcza zamówienie kolejnego dnia roboczego. Okładka gazety jest gotowym produktem, więc możesz ją od razu sprezentować lub powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Okładka Gazety “Księżniczka Siedmiogrodu” to idealny prezent dla dziewczynki z okazji jej urodzin, imienin lub świąt. Tym podarunkiem będziecie mogli spełnić jej marzenie o byciu księżniczką!