Wonderwoman - obraz z Twojego zdjęcia

Poczuj się jak superbohaterka z kultowego komiksu Marvela i stań do walki o lepsze jutro! Prześlij nam swoje zdjęcie, a nasi kapitalni graficy zrobią z Ciebie waleczną i niezwyciężoną Wonderwoman! Mając taki portret Twój salon osiągnie nowy wymiar designu, a Ty zyskasz nieprawdopodobną supermoc!

SuperHero

Obraz na płótnie SuperHero zostanie wykonany z Twojego zdjęcia. Nasz grafik przerobi je w komiksowym stylu. Dzięki takiemu prezentowi Ty i Twoi bliscy poczujecie się jak Superbohaterowie.

Personalizacja

Personalizacja obrazu SuperHero zajmuje tylko chwilę. Ważne, aby przygotować wysokiej jakości zdjęcie, na którym twarze są dobrze widoczne. Po otrzymaniu zdjęcia nasz grafik przystąpi do twórczego działania. Zdjęcie zostanie dopasowane do wybranego Superbohatera.

Wykonanie

Obraz SuperHero drukowany jest na płótnie w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Jest to wysokiej jakości płótno, które zostaje oprawione na wewnętrznej drewnianej ramie (tzw. blejtram).

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Obraz SuperHero, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

śmieszny Prezent dla Przyjaciółki, która na co dzień potrafi prezentować postawę godną Wonderwoman. Dobroć i szlachetność bijące z jej oblicza zasługują na to, by znaleźć się na obrazie. Jesteśmy przekonani, że taki upominek zrobi na niej ogromne wrażenie.