Manga

Obraz Manga oparty jest na sztuce japońskiego komiksu, który oparty jest na mocnych kolorach, dużych oczach oraz wyjątkowo bajkowym ujęciem postaci.

Stylowy portret

Stylowy portret to wyjątkowy obraz, który wykonamy z Twojego zdjęcia. Nasz grafik wykona dla Ciebie profesjonalny projekt w jednym z naszych stylów. Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram. Taki unikatowy obraz na płótnie będzie wspaniałym prezentem.

Personalizacja

W bardzo łatwy sposób możesz spersonalizować Stylowy Obraz. Wybierz jedno ze zdjęć zrobione aparatem, telefonem bądź ściągnięte z Facebooka i wyślij do nas. Po otrzymaniu zamówienia nasz grafik przygotuje dla Ciebie propozycję obrazu w wybranym stylu.

Wykonanie

Zaakceptowany przez Ciebie projekt zostanie nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a następnie naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram.

Czas realizacji

Wykonanie obrazu na płótnie składa się z kilku etapów. W ciągu kilku godzin (maksymalnie 1 dnia roboczego) nasz grafik prześle Ci propozycję projektu. Następnie czekamy, aż go zaakceptujesz i będziemy mogli rozpocząć jego wydruk. Natomiast jeśli projekt nie przypadnie Ci do gustu, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Czas wykonania obrazu to 1-2 dni robocze - jest to czas od momentu akceptu. Stylowy Portret, który otrzymasz, możesz od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Stylowy obraz Manga to doskonały prezent dla fanów Mangii oraz osób uwielbiających oryginalne przedmioty. W takim stylu każdy będzie prezentował się niezwykle. Jest to idealny prezent, który możesz wręczyć bliskiej osobie z okazji jej urodzin, imienin lub świąt.

Idealny pomysł na...

Prezent na Dzień Dziecka, to obraz na płótnie w stylu mangi. Pamiętasz słynne Czarodziejki z Księżyca? Był to animowany film w stylu mangi. Jeśli Twoje dziecko fascynuje się właśnie takimi, japońskimi komiksami, ogląda bajki, możesz podarować coś, co bez wątpienia go zachwyci. Obraz na płótnie w stylu japońskiej kreskówki to coś wspaniałego na upominek.