Świąteczne Życzenia

Słodkie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia w pięknym, eleganckim słoju, który jeszcze długo po świętach będzie wspaniałą pamiątką.

Słój ze słodkościami

Słój ze słodkościami to wyjątkowy przedmiot, który składa się ze szklanego słoja z pokrywką, wypełnionego pysznymi karmelki lub krówkami. Słój przewiązany jest wstążką, a wewnątrz słoja znajdują sięstylowe karteczki zapisane wyjątkowymi cytatmi oraz życzenia dla bliskiej Ci osoby. Słójze słodkościami można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Świąteczne Życzenia

Słój ze słodkościami “Świąteczne Życzenia” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Wigilia to dzień wspaniały, niech wesoły będzie cały.
  • Piękna jest radość w święta, bo każdy o bliskich pamięta.
  • Niech miłość u was w domu rozbrzmiewa i łączy pokolenia.

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać jaki ma być kształt słoja oraz kolor wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Słój zostanie wypełniony słodyczami - możesz wybrać ciągnące się krówki lub owocowe landrynki lub tez ich mieszankę.Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest słodyczami, które wybierzesz. W słoju znajdują się 31 karteczeki, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słój ze słodkościami: Świąteczne Życzenia to idealny pomysł na świąteczny podarunek pod choinkę, ponieważ na każdej z karteczek możesz zapisać wyjątkowe życzenia, które przetrwają lata.